BANJOLUČKA BISKUPIJA Katolička crkva u Bosni i Hercegovini

BANJOLUČKA BISKUPIJA Katolička crkva u Bosni i Hercegovini. Župa BOS. DUBICA. Župa BOS. KOSTAJNICA. Župa BOS. NOVI. Župa BOS. ALEKSANDROVAC. Župa BOS. GRADIŠKA. Župa BOS. GRAHOVO. Mons dr. Franjo KOMARICA. Mons dr. Marko SEMREN. Dr Smiljan Franjo ČEKADA. KATEDRALA SV. BONAVENTURE. DVA SATA IZLOŽBE O STRADANJU HRVATA PRIJEDORA I OKOLICE PRIJEDOR 1992 LOGORI, STRATIŠTA, GROBNICE. U organizaciji Zavičajnog kluba Stara Rijeka u Zagrebu će se u četvrtak, 15. ožujka otvoriti i održa. ISLAMSKA ZAJEDNICA U B.

OVERVIEW

The web page biskupija-banjaluka.org currently has a traffic classification of zero (the smaller the more users). We have crawled zero pages inside the site biskupija-banjaluka.org and found eighty-seven websites referring to biskupija-banjaluka.org. We were able to precure one contacts and directions for biskupija-banjaluka.org to help you connect with them. The web page biskupija-banjaluka.org has been on the internet for one thousand one hundred and seven weeks, nineteen days, sixteen hours, and three minutes.
Addresses
Online Since
Apr 2003

BISKUPIJA-BANJALUKA.ORG TRAFFIC

The web page biskupija-banjaluka.org has seen fluctuating amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for biskupija-banjaluka.org

Traffic ranking (by month) for biskupija-banjaluka.org

Traffic ranking by day of the week for biskupija-banjaluka.org

BISKUPIJA-BANJALUKA.ORG HISTORY

The web page biskupija-banjaluka.org was created on April 12, 2003. It is currently one thousand one hundred and seven weeks, nineteen days, sixteen hours, and three minutes young.
REGISTERED
April

BUSINESS AGE

YEARS
MONTHS
DAYS

LINKS TO BISKUPIJA-BANJALUKA.ORG

Franjevački samostan sv. Luke Jajce

Ocijenite novi izgled naše stranice. Dobro došli na službenu web stranicu Franjevačkog samostana sv. RASPORED MISA I BLAGOSLOVA OBITELJI. JAJCE U subotu, 17. godine u kripti crkve Uznesenja BDM pod svečanom sv. sati, koju će predvoditi uzoriti V.

Katehetski ured

Sv Nikola u školi Bila. Osvanulo je jutro iščekivanja dragog sveca. Očišćene čizmice na prozoru, pripremljena ispeglana košulja, suknjica ili tople hlače , umotana u foliju užina, za srijedu 6. Učenici JU Jedanaeste osnovne škole iz Zovika su, sa svojim nastavnicima, ravnateljem i stručnim suradnicima u školi,pokrenuli akciju pravljenja adventskih vijenaca.

Provider Outbound Training di Batu Malang

Provider Outbound dan rafting di batu malang menyediakn paket outbound malang , rafting di batu rafting dan paint ball. On Thursday, February 1, 2018.

Motičani Blog

Ovih dana me sa svih strana bombardiraju ZA i PROTIV. Referendum je tu, smatram kao svoju dužnost da i ja dam svoj glas. Nikakvo trošenje novaca na parole, letke, spotove, plaćanje raznih zvijezda i zvijezdica neće me dogovorit da promjenim svoje mišljenje. Jer im nije stalo do nas običnih smrtinka.

Family Orlovac Bukovica

Unesite Vaše uvjete za pretraživanje. Origin of this site is Croatian.

župa i samostan Petrićevac

Biskup Komarica blagoslovio prvu kapelu u Banjolučkoj biskupiji u čast sv. u župnoj i samostanskoj crkvi na Petrićevcu, svečanim. godine u župnoj i samostanskoj crkvi na Petrićevcu obilježit ćemo godišnjicu pohoda Sv.

WHAT DOES BISKUPIJA-BANJALUKA.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of biskupija-banjaluka.org Mobile Screenshot of biskupija-banjaluka.org Tablet Screenshot of biskupija-banjaluka.org

Ognjen Jukanovic

Kosovke djevojke 6

Banja Luka, 78 000

BA

BISKUPIJA-BANJALUKA.ORG SERVER

I detected that the main root page on biskupija-banjaluka.org took four thousand nine hundred and thirteen milliseconds to download. We could not observe a SSL certificate, so in conclusion we consider this site not secure.
192.185.114.4

NAME SERVERS

ns1.jukanovic.net
ns2.jukanovic.net

We diagnosed that this website is weilding the nginx/1.12.2 os.

BANJOLUČKA BISKUPIJA Katolička crkva u Bosni i Hercegovini

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page biskupija-banjaluka.org had the following in the homepage, "BANJOLUČKA BISKUPIJA Katolička crkva u Bosni i Hercegovini." I viewed that the website stated " DVA SATA IZLOŽBE O STRADANJU HRVATA PRIJEDORA I OKOLICE PRIJEDOR 1992 LOGORI, STRATIŠTA, GROBNICE." They also said " U organizaciji Zavičajnog kluba Stara Rijeka u Zagrebu će se u četvrtak, 15."

SEE SUBSEQUENT WEBSITES

Porečka i Pulska biskupija

u Pazinskom franjevačkom samostanu Pohođenja Marijina obilježena je 10. obljetnica preminuća Chiare Lubich, utemeljiteljice Pokreta fokolara. Vrsarani hodočastili na Cres i Lošinj.

Sisačka biskupija Dioecesis Sisciensis Naslovna

Bula o ponovnoj uspostavi Sisačke biskupije. Dječji vrtić Svete Marije Magdalene. Odbor za obnovu i gradnju. Pastoral crkvenih pokreta, zajednica i udruga. Župa Pohoda BDM - Sisak.

Varaždinska Biskupija - Naslovna

Mrzljak tradicionalno predvodi misno slavlje na Banfici. Korizmeni koncert Miserere mei, Deus Noneta Donum i Varaždinskog kvarteta. Zrinska garda Čakovec na primanju kod biskupa Mrzljaka. Varaždinski biskup Josip Mrzljak primio je u petak 16. godine u Biskupskom ordinarijatu izaslanstvo Zrinske garde Čakovec na čelu s novim predsjednikom g.

Biskupija Krk

Ured za crkvenu umjetnost i kulturna dobra. Mons Đuro Hranić predvodio obilježavanje 97. Josip Karabaić, novi đakon Krčke biskupije. U Puntu, na blagdan sv. Dvotjedni posjet biskupa Petanjka našem misionaru Borisu Dabi u Zambiji. 35 godina misijskog djelovanja i 5 misija našeg misionara. Brojna publika uživala u progra.

Noclegi - Biskupin

Biskupin - Zwiedzanie i gastronomia! Zajazd w Biskupinie posiada bazę noclegową, gastronomiczną, rekreacyjną i dydaktyczną w pobliżu Rezerwatu Archeologicznego w Biskupinie. Zapraszamy Państwa do Zajazdu Biskupińskiego, w którem stworzyliśmy warunki do wypoczynku przez cały rok. Proponujemy ciekawe i różnorodne formy rekreacji, dostosowane do wymogów i potrzeb gości. Zajmujemy się obsługą firm, szkół oraz o.